تویوتا هایلندر ۲۰۲۱

تویوتا هایلندر 2021
کپی کردن آدرس کوتاه
COPIED
https://vipcarnews.ir/?post_type=car_articles&p=391&preview=true COPIED

هایلندر ۲۰۲۱

تویوتا هایلندر ۲۰۲۱ در رده بندی شاسی بلندهای متوسط ما در میانه لیست قرار گرفته است. هایلندر فضای داخلی زیبا و موتور قوی را ارائه می دهد ، اما ردیف سوم آن کوچک است.

جوانب مثبت منفی تویوتا هایلندر ۲۰۲۱

شتاب زیاد.

کابین با کیفیت قابل تحسین.

لیست طولانی از امکانات ایمنی و سرگرمی.

نمره ایمنی بالا.

صندلی های تنگ ردیف سوم.

از چابکی کمتری نسبت به رقبا برخوردار است.

موارد جدید برای سال ۲۰۲۱.

چراغ های جلوی پروژکتور LED در حال حاضر بصورت استاندارد هستند.

اولین تریم XSE.

تویوتا هایلندر 2021
تویوتا هایلندر ۲۰۲۱

رتبه بندی و تحقیقات تویوتا هایلندر ۲۰۲۱

تویوتا هایلندر ۲۰۲۱ رتبه ۹ را در رده بندی شاسی بلندهای متوسط ما بخود اختصاص داده است. در حال حاضر تویوتا هایلندر دارای نمره ۸.۱ از ۱۰ است که بر اساس ارزیابی ما از ۲۱ قطعه تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

جدا از اینکه یکی از بهترین نمرات ایمنی در کلاس را بخود اختصاص داده ، هایلندر در هیچ زمینه ای برتری ندارد. با این وجود ، این یک شاسی بلند متوسط و خوب است. دارای سه ردیف صندلی است و در حالی که دو صندلی اول جادار و راحت هستند ، ردیف سوم مقداری تنگ است. فضای بار در کلاس نیز چندان جادار نیست ، اما هنوز هم بسیار مفید است. کیفیت کابین خوبی دارد و امکانات فنی آن ساده است.

وقتی صحبت از عملکرد می شود ، موتور استاندارد V6 ، مصرف سوخت خوب و سواری راحت باعث می شود تا هایلندر سواری خوبی داشته باشد، اگرچه از جذاب ترین رقبایش در کلاس فاصله زیادی دارد.

قیمت تویوتا هایلندر چقدر است؟

قیمت تویوتا هایلندر ۲۰۲۱ از ۳۴۸۱۰ دلار شروع می شود که یکی از بالاترین قیمت های پایه در بین شاسی بلندهای متوسط است. پنج سطح تریم بالاتر نیز دارد که انتخاب هر کدام چند هزار دلار قیمت را افزایش می دهد ، تا زمانی که به بالاترین سطح تویوتا هایلندر یعنی تریم پلاتینیوم می رسیم که قیمتی ۴۶،۹۶۵ دلار می رسد.

تویوتا هایلندر 2021
تویوتا هایلندر ۲۰۲۱

تویوتا هایلندر ۲۰۲۱ در مقابل سایر رقبا

تویوتا هایلندر در مقابل کیا تلوراید

کیا تلوراید به عنوان یک خودروی جدید برای سال ۲۰۲۰ معرفی شد و بلافاصله در کلاس شاسی بلندهای متوسط سریع خود را بالا کشید. تلوراید در داخل کمی بیشتر از هایلندر بروز شده است و ردیف سوم جادارتری را ارائه می دهد. شما به دلیل شتاب سریع ، قابلیت مانور آسان و بازخورد خوب فرمان ، از عملکرد کیا بیشتر از تویوتا لذت خواهید برد. تلوراید هم در مدل پایه و هم در تریم های بالاتر همچنان چندین هزار دلار ارزان تر از هایلندر هزینه خواهید کرد. با لیست مشابهی از امکانات استاندارد ، کیا ارزش بهتری دارد و خرید بهتری دارد.

تویوتا هایلندر در مقابل تویوتا هایلندر هیبریدی

تویوتا هایلندر هیبریدی در کلاس شاسی بلند های هیبریدی و برقی رتبه بالایی دارد. رانندگی با این مدل هیبریدی بیشتر از نمونه های بنزینی آن لذت بخش است ، زیرا موتورهای الکتریکی آن شتاب بیشتری را ارائه می دهند. این موتورها برخلاف V6 هایلندر غیر هیبریدی با یک موتور چهار سیلندر جفت می شوند. انتخاب بین این دو احتمالاً بستگی به این دارد که چگونه صرفه جویی های احتمالی در مصرف سوخت را مد نظر داشته باشد.

تویوتا هایلندر هیبریدی تخمین زده می شود که ۶.۵۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۶.۷۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند ، در حالی که هایلندر بنزینی شهر/بزرگراه ۱۱.۲/۸.۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف می کند. رانندگی با خودروهای هیبریدی سالانه ۴۵۰ دلار در هزینه سوخت شما صرفه جویی می کند ، هرچند مدل پایه هیبریدی آن حدود ۳۶۰۰ دلار گرانتر از مدل بنزینی است. برای جبران اختلاف قیمت خرید ، باید حدودا هشت سال با هیبریدی رانندگی کنید.

تویوتا هایلندر 2021
تویوتا هایلندر ۲۰۲۱

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی، ناوبری تویوتا هایلندر

تویوتا هایلندر ۲۰۲۱ یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی به صورت استاندارد ارائه شده است. از مزایای آن رابط کاربری آسان آن است و تعداد زیادی کنترل فیزیکی مشخص وجود دارد. ممکن است برخی از گرافیک ها کمی ساده به نظر برسند اما سیستم همیشه آنطور که می خواهید کار نمی کند. صفحه لمسی خیره کننده ۱۲.۳ اینچی اختیاری است و از نظر فنی بسیار چشمگیر است.

امکانات استاندارد سیستم اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی ، Android Auto ، Apple CarPlay ، آمازون الکسا ، پنج درگاه USB ، بلوتوث ، رادیو ماهواره ای ، استریو با شش بلندگو و نقطه داغ Wi-Fi.

امکانات سیستم اطلاعات و سرگرمی قابل انتخاب: صفحه نمایش لمسی ۱۲.۳ اینچی ، شارژ دستگاه بی سیم ، ناوبری و استریوی ممتاز JBL با ۱۱ بلندگو.

سایر امکانات استاندارد: ورودی بدون کلید مجاور و کنترل خودکار تهویه مطبوع سه منطقه ای.

سایر امکانات موجود: مونروف ، آینه عقب اتودایم اتوماتیک ، درب گاراژ جهانی ، صفحه نمایش دیجیتال ۷ اینچی ، نورپردازی داخلی محیطی ، پریز برق خانگی ، Driver Easy Speak (صدای راننده را از طریق بلندگوها تقویت می کند به ردیف های عقب) ، و یک مونور پانوراما.

موتور تویوتا هایلندر ۲۰۲۱

تویوتا هایلندر ۲۰۲۱ به صورت استاندارد با موتور V6  با توان ۲۹۵ اسب بخاری عرضه می شود. در حالی که این عضلانی ترین شاسی بلند در کلاس نیست ، اما شتاب بسیار خوبی را ارائه می دهد. همچنین به لطف گیربکس هشت سرعته اتوماتیک که در پس زمینه به راحتی کار می کند ، می توانید به راحتی سرعت بیشتری را افزایش دهید.

تویوتا هایلندر 2021
تویوتا هایلندر ۲۰۲۱

بررسی میزان مصرف سوخت تویوتا هایلندر

EPA  تخمین می زند در حال رانندگی با دیفرانسیل جلو تویوتا هایلندر ۱۱.۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۸.۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه مصرف کند. این ارقام برای شاسی بلند های متوسط با موتور V6 بالاتر از حد متوسط است. چندین رقیب در همین کلاس از نظر مصرف سوخت بهتر از هایلندر هستند ، اما این کار را با موتورهای استاندارد چهار سیلندر انجام می دهند. با استفاده از سیستم چهار چرخ محرک (AWD) ، برآورد می شود که تویوتا هایلندر ۱۱.۷۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۸.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه مصرف داشته باشد.

آیا تویوتا هایلندر قابل اعتماد است؟

تویوتا هایلندر ۲۰۲۱ دارای قابلیت اطمینان ۸۵ از ۱۰۰ است.

امکانات ایمنی هایلندر ۲۰۲۱

امکانات ایمنی پیشرفته استاندارد:

سیستم هشدار برخورد به جلو.

سیستم تشخیص عابر پیاده.

ترمز اضطراری خودکار.

کروز کنترل تطبیقی.

سیستم هشدار خروج از خط.

سیستم کمکی نگه داشتن خودرو روی خط.

چراغهای نور بالا اتوماتیک .

سیستم راهنمای ردیابی خط.

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی.

دوربین دنده عقب.

یادآوری صندلی عقب.

امکانات ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم نظارت بر نقاط کور.

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب.

سنسورهای پارک جلو و عقب.

سیستم دوربین پارکینگ با نمای اطراف.

چراغهای جلو تطبیقی.

برف پاک کن های مجهز به سنسور باران.

دوربین دنده عقب در آینه عقب.

هدآپ دیسپلی.

تویوتا RAV4 هیبریدی ۲۰۲۱

تویوتا RAV4 هیبریدی کاملاً رتبه بندی شده است و در نزدیکی بالای رتبه بندی های شاسی بلندهای هیبریدی و برقی ما قرار دارد. عملکرد عالی ، صرفه جویی در مصرف سوخت چشمگیر و فضای داخلی فوق العاده ، همگی به این کراس اور قوت بیشتری نسبت به سایر هیبریدها می دهد.

مشخصات اصلی :

درباره
مشخات موتور

موتور V6  با توان 295 اسب بخاری

درباره
مشخصات گیربکس
درباره
میزان مصرف سوخت

11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 8.11 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه.

در سیستم چهار چرخ متحرک:

11.76 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 8.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه.

درباره
آپشن های مهم

سیستم هشدار برخورد به جلو – سیستم تشخیص عابر پیاده – ترمز اضطراری خودکار – کروز کنترل تطبیقی – سیستم هشدار خروج از خط – سیستم کمکی نگه داشتن خودرو روی خط – چراغهای نور بالا اتوماتیک – سیستم راهنمای ردیابی خط – سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی – دوربین دنده عقب – یادآوری صندلی عقب.

 

گالری تصاویر :