کیا کارناوال ۲۰۲۲

کیا کاناوال 2022
کپی کردن آدرس کوتاه
COPIED
https://vipcarnews.ir/van01 COPIED

کیا کارناوال ۲۰۲۲ در واقع یک مینی‌ون کاملاً جدید است که به محض ورود به بازار سروصدا زیادی ایجاد کرده است. این مینی ون سواری راحتی دارد ضمن اینکه فضای کافی برای سرنشینان و همچنین برای حمل بار دارد ضمن اینکه از لحاظ فناوری های نوین در حد بسیار خوب می باشد. فعلا رتبه قابلیت اطمینان ندارد.

جوانب مثبت و منفی کارناوال ۲۰۲۲

کابین شیکی دارد

فضای زیاد برای سرنشینان وهمچنین برای قسمت بار

صندلی های راحت با پشتیبانی خوب

آپشن های فناوری زیادی دارد

رانندگی با آن آسان است

صندلی‌های ردیف دوم طوری طراحی شده اند که کاربردی بودن فضای داخلی را محدود می‌کنند

موارد جدید برای سال ۲۰۲۲

این مدل کاملا جدید است و جایگزین کیا سدونا شده است.

نمای پشت کیا کاناوال 2022
کیا کاناوال ۲۰۲۲

بررسی اجمالی کیا کاناوال ۲۰۲۲

کیا کارناوال مینی ون خوبی به شمار می رود. این مینی ون دارای موتور V6 پرقدرتی است، مصرف سوخت خوبی دارد و سواری آرام و نرمی دارد ، همچنین هندلینگ متعادلی را ارائه می دهد. همچنین در داخل باید گفت که فضای داخلی آن با متریال مجلل آراسته شده است و سه ردیف صندلی آن جادار و عالی به نظر می رسند. در داخل برای بار فضای زیادی وجود دارد. در این مینی ون بسیاری از آپشن ها به صورت استاندارد ارائه می شوند، از جمله بسیاری از فناوری های کمک راننده و سیستم مالتی مدیایی کاربر پسند.

قیمت کیا کاناوال ۲۰۲۲ :

کارناوال ۲۰۲۲ با قیمت اولیه ۳۲۱۰۰ دلار عرضه می شود البته گران قیمت ترین تریم آن از ۴۶۱۰۰ دلار شروع می شود. باتوجه به اینکه قیمت های شروع مینی ون ها از ۲۰۰۰۰ دلار تا ۳۰۰۰۰ دلار شروع می شوند، می توان گفت که قیمت کارناوال در میانه رده بندی قیمتی مینی ون ها قرار گرفته است. البته بالاترین تریم کیا نسبت به مدل های برتر برخی از رقبا کمی ارزان تر می باشد.

کارناوال ۲۰۲۲ در مقابل سایر رقبا

کاناوال ۲۰۲۲ در مقابل کرایسلر پاسیفیکا

کرایسلر پاسیفیکا یکی از مینی ون های خوب ما به شمار می رود که بالاترین امتیاز را در رده بندی مینی ون ها به خود اختصاص داده است. پاسیفیکا همانند کارناوال، دارای فضای داخلی ممتاز با فضای زیادی برای سرنشینان است. اما کیا فضای باری بیشتری به نسبت کرایسلر دارد. همچنین کیا انعطاف پذیری صندلی‌های ردیف دوم کرایسلر Stow ‘n Go را که می تواند تا روی زمین جمع می‌شوند، را ندارد. پاسیفیکا همچنین یک صفحه نمایش لمسی استاندارد بزرگتر از کارناوال دارد ضمن اینکه مجهز به سیستم اپل کارپلی بی سیم است. کاناوال صندلی‌هایی راحت‌تر و موتوری قوی‌تر دارد، اگرچه پاسیفیکامصرف سوخت کمی بهتر دارد.

کرایسلر پاسیفیکا هیبریدی نیز وجود دارد که در واقع یک پلاگین هیبریدی است که  ۵۱ کیلومتر برد تمام الکتریکی دارد، اگرچه این مدل هیبریدی صندلی های ردیف دوم Stow ‘n Go را ندارد. ضمن اینکه کارناوال در حال حاضر هیچ مدل هیبریدی ندارد.

کارناوال در مقابل هوندا اودیسه

هوندا اودیسه به عنوان خودروی شاخصی شناخته می شود که سایر مینی ون ها با آن مقایسه می شوند، و شهرت خود به دلیل شاخص بودن است.اودیسه موتوری پرانرژی دارد، فضای داخلی آن لوکس و مجلل است، سواری نرمی دارد و فناوری های زیادی دارد. کارناوال از لحاظ فناوری ، استانداردتر به شمار می رود،  از جمله آپشن های اتصال تلفن هوشمند همراه است، اما هوندا این آپشن ها را ارائه می‌کند و همچنین فضای بار بیشتری را ارائه می دهد. این دو مینی ون گزینه های کاملاً خوبی در کلاس هستند و حتی قیمت های اولیه تقریباً یکسانی دارند.

کیا کاناوال 2022
کیا کاناوال ۲۰۲۲

بررسی سیستم مالتی مدیا، بلوتوث، و ناوبری کارناوال ۲۰۲۲

این مینی ون رتبه های خوبی را به خودش اختصاص داده است، همچنین آپشن های زیادی دارد. مشاهده و دسترسی به صفحه لمسی آن آسان است (البته پاسخگویی این سیستم بالاترین در بین رقبا نیست اما جوابگو است)، رابط کاربری آسانی دارد و به راحتی می توانید بین منوها پیمایش کنید. برای برخی از عملکردها، به ویژه در تریم های پایین، کنترل های فیزیکی وجود دارد، اما تریم های بالایی دارای دکمه های لمسی بیشتری هستند که بازخورد لمسی را ارائه می دهند، که همه آن را دوست ندارند.

می توانید آنرا در حالت بی صدا قرار بدهید ،که به شما امکان می دهد همه بلندگوهای جلو را غیرفعال کنید تا از خواب بیدار نشوید.

آپشن های استاندارد سیستم مالتی مدیا: صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی، استریو با شش بلندگو، رادیو HD، بلوتوث، هفت پورت USB، اندروید اتو و اپل کارپلی.

آپشن های سیستم مالتی مدیای قابل انتخاب: صفحه نمایش لمسی ۱۲.۳ اینچی، سیستم ناوبری، سیستم صوتی با هشت بلندگو، سیستم صوتی Bose با ۱۲ بلندگو، رادیو ماهواره ای، پورت های USB اضافی، شارژر بی سیم و سیستم مالتی مدیا برای صندلی عقب.

آپشن های استاندارد اضافی: استارت دکمه ای ، استارت از راه دور.

سایر آپشن های موجود: سانروف دوگانه، کنترل خودکار تهویه مطبوع سه منطقه ای، دستگاه مخابره داخل خودرو، و دوربین دید سرنشینان (به شما امکان می دهد سرنشینان صندلی عقب را بدون چرخش بررسی کنید، شامل کمک دید در شب).

کیا کاناوال 2022
کیا کاناوال ۲۰۲۲

موتور کارناوال ۲۰۲۲ :

همه مدل‌های کارناوال دارای سیستم انتقال قدرت یکسانی هستند: این سیستم شامل یک موتور V6 با قدرت ۲۹۰ اسب بخار و یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک می باشد. موتور آن پاسخگویی مناسبی دارد و از شتاب کافی در هنگام شروع به حرکت یا در هنگام سبقت گیری در بزرگراه ها را دارد. حتی اگر خودرو پر از سرنشین یا بار باشد شما احساس فشار بر روی موتور نخواهید کرد. عملکرد گیربکس نیز عالی است و تعویض دنده ها را به آرامی و به موقع انجام میدهد.

بررسی میزان مصرف سوخت کارناوال ۲۰۲۲ :

این مینی ون میزان مصرف سوخت خوبی دارد. در شهر ۱۲.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و در بزرگراه ۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف می کند.

بررسی هندلینگ و سواری کارناوال ۲۰۲۲ :

مانند بسیاری از مینی‌ون‌ها، کارناوال نیز سواری آرامی را ارائه می کند. سواری نرمی دارد ، سیستم تعلیق در جذب ناهمواری های جاده به خوبی عمل می کند. کارناوال خودروی بزرگی است و کمی در پیچ ها باید احتیاط کنید، اما در بیشتر موارد احساس ثبات و آمادگی می کند.

کیا کاناوال 2022
کیا کاناوال ۲۰۲۲

بررسی توان یدک کشی کارناوال ۲۰۲۲ :

وقتی کارناوال به درستی تجهیز شود، می تواند تا ۱۶۰۰ کیلوگرم را یدک بکشد.

گارانتی کیا کارناوال ۲۰۲۲ :

کیا کارناوال را با گارانتی پایه پنج ساله یا ۱۰۰.۰۰۰ کیلومتر و گارانتی موتور ۱۰ ساله یا ۱۶۰.۰۰۰ کیلومتر را پوشش می دهد.

آپشن های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

سیستم تشخیص عابرین پیاده

سیستم ترمز اضطراری خودکار

سیستم بررسی خواب آلودگی راننده

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم هشدار خروج از خودرو

سنسورهای پارک عقب

سیستم هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

آپشن های ایمنی پیشرفته موجود:

کروز کنترل تطبیقی

سیستم تشخیص دوچرخه سوار

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم کمکی خروج موازی (به شما کمک می‌کند هنگام خروج از محل پارک دوبل ترافیک در نزدیک را تشخیص دهید)

سنسورهای پارک جلو.

تویوتا هایلندر ۲۰۲۱

تویوتا هایلندر ۲۰۲۱ در رده بندی شاسی بلندهای متوسط ما در میانه لیست قرار گرفته است. هایلندر فضای داخلی زیبا و موتور قوی را ارائه می دهد ، اما ردیف سوم آن کوچک است.

 

 

مشخصات اصلی :

درباره
مشخات موتور

موتور V6 با قدرت 290 اسب بخار

درباره
مشخصات گیربکس

گیربکس هشت سرعته اتوماتیک

درباره
میزان مصرف سوخت

کارناوال 2022 در شهر 12.4 لیتر در هر 100 کیلومتر و در بزرگراه 9 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند

درباره
آپشن های مهم

1- دوربین دنده عقب  2- سیستم هشدار برخورد رو به جلو

3- سیستم تشخیص عابرین پیاده  4- سیستم ترمز اضطراری خودکار

5- سیستم بررسی خواب آلودگی راننده  6- سیستم هشدار خروج از خط

7- سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط  8- سیستم هشدار خروج از خودرو

9- سنسورهای پارک عقب  10- سیستم هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

گالری تصاویر :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *