هیوندای اکسنت ۲۰۲۲

هیوندای اکسنت 2022
کپی کردن آدرس کوتاه
COPIED
https://vipcarnews.ir/car13 COPIED

هیوندای اکسنت ۲۰۲۲

هیوندای اکسنت ۲۰۲۲ در رده بندی های در نیمه بالایی رتبه بندی خودروهای سواری ساب کامپکت ما قرار دارد. ظاهری اسپرت دارد اما زیاد هم اسپرت نیست، اما فضای داخلی مناسبی برای سرنشینان بالغ دارد ، همچنین آپشن های فنی و بصری خوبی دارد.

نقاط قوت اکسنت ۲۰۲۲

صندلی های جادار

مصرف سوخت بسیار مناسب

سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند

نقاط ضعف اکسنت ۲۰۲۲

قدرت نه چندان دلچسب در بزرگراه

صندلی های ساپورت خوبی ندارند

صندوق عقب کم حجم

موارد جدید برای سال ۲۰۲۲

گیربکس دستی دیگر تولید نمی شود

پشت هیوندای اکسنت 2022
پشت هیوندای اکسنت ۲۰۲۲

هیوندای اکسنت ۲۰۲۲ رتبه نخست را در رده بندی خودروهای ساب کامپکت به خود اختصاص داده است. در حال حاضر هیوندای اکسنت ۲۰۲۲ دارای امتیاز ۷.۹ از ۱۰ است که بر اساس ارزیابی ما از ۳۴ تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

هیوندای اکسنت ماشین خوبی است. اگرچه موتور آن در سرعت های بالا در بزرگراه کمی ضعیف به نظر می رسد، اما در کل خوب است و سواری روی آسفالت با آن نرم و راحت است. مصرف سوخت آن برای این کلاس هم خوب و مناسب است. در داخل کابین، اکسنت خوب به نظر می رسد، صندلی ها به طور شگفت انگیزی جادار هستند و استفاده از آپشن های آن آسان است. فضای صندوق عقب آن کمی کمتر از حد متوسط سایر رقبا است.

تفاوت هیوندای اکسنت ۲۰۲۲ با هیوندای اکسنت ۲۰۲۱ :

هیوندای اکسنت ۲۰۲۲ تنها یک به‌روزرسانی عمده داشته است: همه تریم‌ها اکنون به‌صورت استاندارد با یک گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) عرضه می‌شوند، زیرا نسخه‌های دستی استاندارد قبلی متوقف شده و دیگر با گیربکس دستی ارائه نمی شود. اما از سایر جهات تقریباً با اکسنت ۲۰۲۱ یکسان است.

قیمت هیوندای اکسنت ۲۰۲۲ :

محدوده قیمت اکسنت از حدود ۱۵۵۰۰ دلار برای تریم پایه تا حدود ۱۹۵۰۰ دلار برای تریم پرمیوم لیمیتد متغیر است. این قیمت‌ها با آنچه برای بسیاری از خودروهای ساب کامپکت دیگر می‌پردازید، کماکان برابر است.

صندلی جلو هیوندای اکسنت 2022
صندلی جلو هیوندای اکسنت ۲۰۲۲

هیوندای اکسنت در مقابل رقبا

هیوندای اکسنت در مقابل کیا ریو

کیا ریو و هیوندای اکسنت برادران شرکتی هستند که ویژگی‌های مشابهی باهمدیگر دارند، اما تفاوت‌های قابل توجهی نیز بین این دو وجود دارد که باعث می‌شود ریو در رتبه‌بندی خودروهای ساب کامپکت ما بالاتر باشد. در حالی که هر دو به عنوان سدان با اندازه مشابه در دسترس هستند، ریو به عنوان یک هاچ بک با فضای بار بیشتر نیز موجود است. علاوه بر این، کیا دارای یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر با ادغام گوشی های هوشمند در تمام سطوح می باشد، هندلینگ چابک تر و تخمین های مصرف سوخت بهتر از دیگر مشخصه های ریو است.

هیوندای اکسنت در مقابل هیوندای النترا

هیوندای النترا یک خودروی جمع و جور است که آن را به نوعی نسخه بزرگتر اکسنت در نظر می گیرند. همانطور که انتظار دارید، فضای بار و سرنشین بیشتری نسبت به اکسنت دارد، اما النترا از آپشن های ایمنی استاندارد بیشتری نیز برخوردار است. هیچ یک از این دو خودرو برای رانندگی هیجان‌انگیز نیستند، اما النترا دارای یک موتور چهار سیلندر پایه قوی‌تر و همچنین سه گزینه آپشنال برای موتور است که همگی قوی‌تر از مدل پایه اکسنت می باشد.

داشبورد هیوندای اکسنت 2022
داشبورد هیوندای اکسنت ۲۰۲۲

بلوتوث و ناوبری هیوندای اکسنت ۲۰۲۲

کار با سیستم اطلاعات سرگرمی استاندارد اکسنت آسان است، اما این سیستم بسیار ابتدایی به نظر می رسد، سیستم صوتی آن آنقدرها هم عالی نیستند. اکثر خریداران سیستم اطلاعات سرگرمی تریم های بالاتر را ترجیح می دهند که دارای صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی است، سیستم صوتی با شش بلندگو، رادیو ماهواره ای و دو درگاه USB اضافی است. سیستم ارتقا یافته همچنین با فناوری یکپارچه سازی تلفن هوشمند Apple CarPlay و Android Auto همراه است.

 

آپشن های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی ۵ اینچی، استریو با چهار بلندگو، Siri Eyes Free، بلوتوث و پورت USB

آپشن های سرگرمی اطلاعاتی قابل انتخاب: صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، سیستم صوتی با شش بلندگو، رادیو ماهواره‌ای، پورت‌های USB اضافی، سیستم تله‌ماتیک Hyundai Blue Link، Android Auto و Apple CarPlay

آپشن های استاندارد اضافی: ورود بدون کلید

سایر آپشن های موجود: سانروف، تهویه مطبوع خودکار و استارت دکمه ای

فضای بار اکسنت ۲۰۲۲

صندوق عقب ۱۳.۷ فوت مکعبی اکسنت ۲۰۲۲ در مقایسه با سایر خودروهای ساب کامپکت دیگر کوچک تر است. با این حال، هنوز هم فضای زیادی برای یک سدان کوچک ارائه می‌کند و می‌توانید با تا کردن صندلی‌های عقب، فضای بار را افزایش دهید.

موتور هیوندای اکسنت 2022
موتور هیوندای اکسنت ۲۰۲۲

موتور اکسنت ۲۰۲۲

همه مدل‌های اکسنت دارای موتور یکسانی هستند: یک موتور چهار سیلندر ۱۲۰ اسب بخاری همراه با یک گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT). این موتور و گیربکس توان کافی برای رفت و آمد روزانه شما را فراهم می کند. ضمنا رانندگی با آن در اطراف شهر به اندازه کافی سریع است، اما در بزرگراه، شتاب گرفتن کمی طول می کشد، که می تواند سبقت گیری را کمی دشوار کند. CVT مانند یک گیربکس اتوماتیک سنتی عمل می کند.

مصرف سوخت اکسنت ۲۰۲۲

در مقایسه با سایر خودروهای ساب کامپکت، Accent رتبه بندی مصرف سوخت خوبی کسب می کند. مصرف سوخت آن در شهر ۷.۱ و در بزرگراه ۵.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

سواری و هندلینگ اکسنت ۲۰۲۲

سواری اکسنت دقیقا به کیفیت جاده بستگی دارد. وقتی جاده صاف است، سواری با آن نرم و آرام است. هنگامی که جاده ناهموار می شود، سواری به طرز محسوسی ناهموارتر می شود. فرمان سبک است وکنترل خودرو را در دست دارید ، ترمزها قدرت توقف خوبی دارند. اکسنت ۲۰۲۲ پرفرمنس اسپرت ندارد، اما هندلینگ خوبی دارد.

صندلی عقب هیوندای اکسنت 2022
صندلی عقب هیوندای اکسنت ۲۰۲۲

آیا هیوندای اکسنت قابل اعتماد است؟

هیوندای اکسنت ۲۰۲۲ دارای امتیاز اطمینان پیش بینی شده ۹۰ از ۱۰۰ است. امتیاز قابلیت اطمینان J.D. پاور ۹۱-۱۰۰ بهترین، ۸۱-۹۰ عالی، ۷۰-۸۰ متوسط، و ۰-۶۹ منصفانه و در نظر گرفته شده است. زیر میانگین.

گارانتی هیوندای اکسنت

اکسنت دارای گارانتی محدود پنج ساله یا ۱۰۰۰۰۰ کیلومتری است، گارانتی موتور ۱۰ ساله یا ۱۶۰۰۰۰ کیلومتری است.

النترا هیبریدی ۲۰۲۲

النترا هیبریدی ۲۰۲۲ موتور خوبی و پر انرژی دارد این موتور مصرف سوخت بسیار خوبی دارد و کم مصرف است این موارد به النترا هیبریدی کمک کرده تا در کلاس خودروهای هیبریدی در رده های بالای ما قرار بگیرد.

 

مشخصات اصلی :

درباره
مشخات موتور

موتور چهار سیلندر 120 اسب بخاری

درباره
مشخصات گیربکس

گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT)

درباره
میزان مصرف سوخت

در شهر 7.1 و در بزرگراه 5.6 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

درباره
آپشن های مهم

گالری تصاویر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *