نیسان پت فایندر ۲۰۲۲

نیسان پت فایندر 2022
کپی کردن آدرس کوتاه
COPIED
https://vipcarnews.ir/suv07 COPIED

نیسان پت فایندر ۲۰۲۲

نیسان پت فایندر ۲۰۲۲ برای امسال از نو طراحی شده است دارای فضای داخلی با کیفیت و جاداری است  ، همچنین سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسندی دارد ، بسیاری از امکانات ایمنی بصورت استاندارد هستند و مصرف سوخت آن بالاتر از حد متوسط است. این خودرو به دلیل اطلاعات ناقص ایمنی و قابلیت اطمینان ، نمره یا رتبه کلی ندارد.

جوانب مثبت منفی

فضای داخلی عالی و دلپذیر

بسیاری از امکانات استاندارد فناوری و ایمنی

پویایی رانندگی دلپذیر

قیمت شروع آن بالاتر از حد متوسط است

موارد جدید برای سال ۲۰۲۲

به طور کامل دوباره طراحی شده است

تحقیق و رتبه بندی پت فایندر ۲۰۲۲

نیسان پت فایندر ۲۰۲۲ به دلیل مفقود شدن داده های ایمنی ، در بخش شاسی بلندهای متوسط امتیاز ندارد. در حال حاضر ، نمره کلی نیسان پت فایندر در دسترس نیست ، اگرچه رتبه منتقدین ، نمره عملکرد و نمره داخلی آن براساس ارزیابی ما از ۱۰ تحقیق و داده است.

نیسان پت فایندر ۲۰۲۲ که از نو طراحی شده ، که شاسی بلند متوسط خوبی است و پیشرفت قابل توجهی در مدل جایگزین آن انجام شده است. Pathfinder جدید دارای ظاهری جسورانه و مربع شکلی است که با موتور V6 بروز شده است، و با هندلینگ خوب و قابلیت بکسل قوی تکمیل شده است. فضای داخلی آن دارای ظاهری مجلل با کیفیتی عالی است ، امکانات فنی بصری و صندلی برای حداکثر هشت مسافر را دارد. پت فاندر دارای فضای بار بزرگ و امکانات فراوان کمک راننده است که جذابیت رانندگی با آن را بالاتر می برد.

فقط انتظار نداشته باشید که با این شاسی بلند در مسیرهای پر و پیچ و خم و آفرود مسافت های طولانی را بپیمایید. علیرغم ظاهر خشن و نام ترسناک اش ، توانایی های آفرود پت فایندر در بهترین حالت باز هم برای آفرود رفتن کم است.

نیسان پت فایندر 2022
نیسان پت فایندر ۲۰۲۲

قیمت نیسان پت فایندر چقدر است؟

قیمت اولیه نیسان پت فایندر ۳۳۴۱۰ دلار است که این قیمت برای این رده از شاسی بلندها کمی بالاتر از حد متوسط است. قیمت تریم های متوسط SV و SL به ترتیب به ۳۶،۲۰۰ دلار و ۳۹،۵۹۰ دلار افزایش می یابد ، در حالی که تریم پلاتینیوم از ۴۶،۱۹۰ دلار شروع می شود.

نیسان پت فایندر در مقابل سایر رقبا

نیسان پت فایندر در مقابل کیا تلوراید

کیا تلوراید یک شاسی بلند عالی سه ردیفه است و در اکثر مناطق در رده بندی ها بالاتر از پت فایندر قرار دارد. تلوراید دارای موتور V6 قوی تر ، امکانات ایمنی استانداردتر ، کابین با کیفیت بالاتر و فضای نشیمن اضافی در ردیف دوم و سوم است. کیا همچنین دارای اتاق بار بیشتر ، قیمت اولیه پایین تر و گارانتی طولانی مدت برای موتور است. این بدان معنا نیست که پت فایندر طبقه بندی نشده است . میزان مصرف سوخت آن نیز کمی بهتر است و از لحاظ یدک کشی نیز می تواند ۱۰۰۰ پوند اضافی را یدک بکشید. اما در کل ، تلوراید انتخاب بهتری است.

نیسان پت فایندر در مقابل تویوتا هایلندر

تویوتا هایلندر یکی از رقبای جدی و نزدیک با پت فایندر جدید را دارد. هایلندر دارای پوشش گارانتی مشابه ، مجموعه ای از امکانات ایمنی استاندارد ، تقریباً به همان میزان فضای بار و فضای داخلی با کیفیت است. موتور V6 هایلندر با مصرف ۸.۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه کمی مصرف سوخت کمتری دارد ، در حالی که بهترین امتیاز نیسان در بزرگراه ۸.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. از سوی دیگر ، پت فایندر دارای یک صندلی ردیف سوم بزرگتر با دسترسی راحت تر است ، همچنین ظرفیت بکسل بیشتر و قیمت شروع آن نیز کمی پایین تر است. هر دوی این شاسی بلندها گزینه های خوبی هستند و بهترین انتخاب بین این دو احتمالاً به ترجیح شخصی بستگی دارد.

نیسان پت فایندر 2022
نیسان پت فایندر ۲۰۲۲

سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری پت فایندر

نیسان پت فایندر ۲۰۲۲ با صفحه نمایش لمسی استاندارد ۸ اینچی یا صفحه نمایش ۹ اینچی اختیاری ارائه می شود. هر دو صفحه لمسی به خوبی کار می کنند ، پت فایندر به ورودی ها سریع پاسخ می دهند که منوهای ساده ای نیز دارد. هر دو با انواع دکمه ها و دستگیره هایی برای کنترل های صوتی و تهویه مطبوع همراه هستند. این تنظیمات بکاری گیری و کاربرد آنها را در حال حرکت را بسیار آسان می کند.

کلاستر سنج استاندارد آنالوگ به خوبی کار می کند و کلاستر سنج دیجیتال ۱۲.۳ اینچی آن ترفندهای منظمی را ارائه می دهد. از همه مهمتر ، می تواند نمای ناوبری مفیدی را بین سرعت سنج و سرعت سنج با جهت های دوار نشان دهد.

امکانات استاندارد سیستم مالتی مدیا و سرگرمی: صفحه لمسی ۸ اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، بلوتوث ، چهار پورت USB ، رادیو ماهواره ای و استریو با شش بلندگو.

امکانات اطلاعات سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی ۹ اینچی ، خوشه سنج دیجیتال ۱۲.۳ اینچی ، سیستم ناوبری ، بی سیم Apple CarPlay ، دو پورت USB اضافی ، سیستم صوتی Bose با ۱۳ بلندگو و شارژ دستگاه بی سیم.

امکانات استاندارد اضافی: ورود بدون کلید و کنترل خودکار تهویه مطبوع در سه منطقه.

سایر امکانات موجود: راه اندازی از راه دور و مونروف پانوراما.

نیسان پت فایندر 2022
نیسان پت فایندر ۲۰۲۲

موتور پت فایندر ۲۰۲۲

نیسان پت فایندر ۲۰۲۲ مجهز به موتور ۳.۵ لیتری V6 است که ۲۸۴ اسب بخار قدرت و ۲۵۹ پوند فوت گشتاور تولید می کند. یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل جلو استاندارد هستند. چهار چرخ متحرک نیز موجود است.

این موتور V6 برای پت فایندر بسیار مناسب است. شتاب اولیه آن کمی کند است ، اما هنگامی که حرکت می کند ، موتور با اطمینان پت فایندر را در اطراف شهر به حرکت در می آورد. گیربکس تغییرات دنده ای روان و عمدتا سریع را نشان می دهد ، اگرچه در موقعیت هایی مانند عبور از وسایل نقلیه دیگر در بزرگراه تعویض دنده پایین تر گاهی اوقات کند می شود. روی هم رفته ، بسیار بهتر از خودکار متغیر پیوسته ای است که جایگزین آن شده است. صفر تا ۱۰۰ کیلومتر آن حدود هفت ثانیه طول می کشد.

میزان مصرف سوخت پت فایندر ۲۰۲۲

پت فایندر دارای ۱۱.۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است که برای بخش شاسی بلندهای متوسط رتبه خوبی است ، اما در کل در این کلاس هم مواردی وجود دارند که رتبه مصرف سوخت بهتری دارند. جالب اینجاست که انتخاب سیستم چهارچرخ محرک ، امتیاز بزرگراه پت فایندر را تا ۸.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر کاهش می دهد.

عملکرد آفرود پت فایندر ۲۰۲۲

نیسان پت فایندر دارای ۷ اینچ فاصله از سطح زمین و چندین حالت کنترل کشش است که آن را به یک همراه مشتاق برای حرکت در خیابان های برفی و در مسیرهای مرطوب خاکی فصلی و در جاده های غیر آسفالت تبدیل می کند. با وجود نام آن ، پت فایندر واقعاً برای رانندگی آفرود طراحی نشده است. گزینه های بهتری نیز موجود هستند که عبارتند از تویوتا ۴ رانر و جیپ گرند چروکی.

نتایج آزمایش تصادف پت فایندر ۲۰۲۲

نه اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها و نه موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها پت فایندر ۲۰۲۲ را تصادف نکرده اند.

نیسان پت فایندر 2022
نیسان پت فایندر ۲۰۲۲

آپشن های ایمنی پت فایندر ۲۰۲۲

آپشن های استاندارد کمک راننده:

دوربین دنده عقب

سنسورهای پارک عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

هشدار برخورد جلو و عقب

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

سیستم هشدار خروج از خط

چراغهای نور بالا اتوماتیک

سیستم نظارت بر خواب آلودگی راننده

سیستم هشدار درب عقب (به جلوگیری از باقی ماندن کودکان و حیوانات خانگی در داخل خودرو کمک می کند)

ویژگی های موجود برای کمک راننده:

ProPilot Assist (کروز کنترل تطبیقی با خط محور)

سیستم دوربین پارکینگ نمای اطراف

هدآپ دیسپلی

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

آکورا MDX مدل ۲۰۲۲

آکورا MDX مدل ۲۰۲۲آکورا برای سال ۲۰۲۲ مدل MDX  را کاملاً از نو طراحی کرده که یک شاسی بلند سه ردیفه است.  MDX در نسخه ۲۰۲۲ فناوری های زیادی در خود دارد و برای یک مسافرت خانوادگی خودرویی عالی است. DX  امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا از نظر قابلیت اطمینان رتبه بندی نشده است.

مشخصات اصلی :

درباره
مشخات موتور
درباره
مشخصات گیربکس
درباره
میزان مصرف سوخت
درباره
آپشن های مهم

گالری تصاویر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *