فورد رنجر ۲۰۲۱

فورد رنجر 2021
کپی کردن آدرس کوتاه
COPIED
https://vipcarnews.ir/?post_type=car_articles&p=829&preview=true COPIED

فورد رنجر ۲۰۲۱ در رده بالای جدول کلاس پیکاپ های کامپکت ما قرار دارد. این پیک آپ با رتبه بندی یدک کشی خوب ، امکانات آسان برای استفاده و صندلی های راحت تقریباً همه کارها را به خوبی انجام می دهد.

جوانب مثبت منفی

ظرفیت یدک کشی و ظرفیت حمل بالا.

موتور قوی و هندلینگ بسیار خوب.

میزان مصرف سوخت خوب.

کابین با طراحی نه چندان با روح.

سواری سفت.

جدید برای سال ۲۰۲۱

بسته آفرود Tremor اکنون در دسترس است.

رتبه بندی و تحقیق

فورد رنجر ۲۰۲۱ رتبه شماره ۲ را در گروه پیکاپ های کامپکت بدست آورده است. در حال حاضر فورد رنجر نمره ۸.۰ از ۱۰ را کسب کرده است ، که بر اساس ارزیابی ما از ۲۷ مورد تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

فورد رنجر پیکاپ خوبی است. دارای موتور قدرتمندی است و به خوبی کار می کند ، و مصرف بنزین خوبی دارد. رنجر یک آفرود محکم و استوار است و ظرفیت های یدک کشی و حمل و نقل آن در این کلاس مناسب است. در داخل دارای صندلی های راحتی است و مدل های SuperCrew نسبت به بسیاری از رقبا فضای صندلی عقب بزرگتری دارد. بسیاری از امکانات کاربر پسند نیز وجود دارد.

بررسی قیمت فورد رنجر :

Ranger XL قیمت پایه ای در حدود ۲۵۰۰۰ دلار دارد. قیمت رنجر برای کلاس پیکاپ های کامپکت کمی پایین تر از حد متوسط است. Ranger XLT با سطح متوسط از حدود ۲۹،۰۰۰ دلار شروع می شود ، در حالی که Ranger Lariat با قیمتی بالاتر یعنی حدودا از ۳۳،۰۰۰ دلار شروع می شود. این مقدار کمی کمتر از قیمت های مناسب ترین قیمت شروع رقبایش است.

فورد رنجر 2021
فورد رنجر ۲۰۲۱

فورد رنجر ۲۰۲۱ در مقایل مهمترین رقبا

فورد رنجر در برابر تویوتا تاکوما

انتخاب بین رنجر و تویوتا تاکوما به این بستگی دارد که برای شما قابلیت های آفرود تا چه حد در اولویت باشد. اگر آفرود یک اولویت اصلی برای شما باشد ، احتمالا تاکوما بهترین انتخاب برای شما می باشد. اگرچه رنجر پکیج های آفرود را ارائه می دهد اما تاکوما دارای دو سطح کاملاً ویژه برای مقابله با زمین های ناهموار است و مدل پیشرفته TRD Pro یکی از عالی ترین آفرودهای این کلاس است.

بعلاوه تویوتا در این مدل به صورت استاندارد تاکوما را با سیستم اطلاعات و سرگرمی و صفحه نمایش لمسی ارائه می کند که انتخاب این گزینه ها هزینه های اضافی برای فورد بهمراه آورده است و همچنین یک موتور V6 پرقدرت را ارائه می دهد. با این اوصاف ، موتور چهار سیلندر مجهز به توربوشارژر رنجر از موتور چهار سیلندر پایه تاکوما برتر است و فورد می تواند بیشتر بکسل کند و میزان بیشتری بار حمل کند.

فورد رنجر در برابر شورولت کلرادو

شورولت کلرادو گزینه های موتور بیشتری نسبت به رنجر از جمله موتور V6 و توربودیزل را ارائه می دهد. همچنین توان بیشتری در بحث یدک کشی از رنجر دارد ، اگرچه فورد فضای بار بیشتری دارد. در داخل ، کلرادو نسبت به رنجر مجلل تر به نظر می رسد و به طور استاندارد با سیستم اطلاعات و سرگرمی صفحه لمسی ارائه می شود. کلرادو در سبک بدنه Crew Cab خود با یک تخت تمام اندازه در دسترس است ، در حالی که رنجرر فقط پیکربندی SuperCrew خود را با یک تخت کوتاه ارائه می دهد. شورولت نمره ایمنی کامپوزیتی کمتری دارد که درست زیر فورد قرار گرفته است.

فورد رنجر 2021
فورد رنجر ۲۰۲۱

بررسی عملکرد و موتور فورد رنجر ۲۰۲۱

فورد رنجر از یک موتور چهار سیلندر ۲.۳ لیتری توربو بهره می برد که ۲۷۰ اسب بخار قدرت و ۳۱۰ پوند فوت گشتاور تولید می کند. یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک به صورت استاندارد با آن ارائه شده است. موتور آن شتاب سریعی را فراهم می کند و تقریباً هیچ تاخیری در توربو مشاهده نمی شود. همچنین هنگامی که رنجر در حال یدک کشی یا حمل و نقل است ، احساس قدرت زیادی می کنید. جعبه دنده به نرمی بین دنده ها شیفت می کند.

بررسی میزان مصرف سوخت فورد رنجر ۲۰۲۱

اکثر رقبای آن در این کلاس نمی توانند با رده بندی مصرف سوخت اقتصادی رنجر رقابت داشته باشند. در سیستم دیفرانسیل عقب ، این فورد ۱۱.۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند. با چهار چرخ محرک ، میزان مصرف سوخت آن در شهر به ۱۱.۸ و در بزرگراه به ۹.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر می رسد.

بررسی سواری و هندلینگ فورد رنجر ۲۰۲۱

رانندگی با این فورد سخت تر از برخی دیگر از پیکاپ های کامپکت در این گروه است ، اما سیستم تعلیق بدون ایجاد مزاحمت برای سرنشینان ، بسیاری از نقص های مسیر را جذب می کند. رانندگی با این پیکاپ به دلیل فرمان تیز و هندلینگ آماده برای رانندگی ، از بسیاری از رقبا سرگرم کننده تر است و برخی می گویند که بیشتر از پیکاپ بودن ، احساس رانندگی با یک کراس اوور یا شاسی بلند را دارند.

بررسی عملکرد آفرود فورد رنجر ۲۰۲۱

فورد رنجر نمی تواند با برخی از نخبگان آفرود در این کلاس مانند جیپ گلادیاتور ، تویوتا تاکوما TRD پرو و شورولت کلرادو ZR2 رقابت کند ، اما در موقعیت های خارج از جاده توانایی های خوبی دارد. رنجر به شما اجازه می دهد به جای استفاده از تریم های ویژه آفرود ، آپشن هایی را به آن اضافه کنید که شامل امکاناتی مانند سیستم تعلیق تنظیم شده مخصوص آفرود ، تایرهای مخصوص آفرود ، قفل دیفرانسیل عقب ، صفحات کشویی ، سیستم مدیریتی برای انواع زمین های مورد پیمایش و کنترل کشش را در اختیار شما قرار میدهد.

فورد رنجر 2021
فورد رنجر ۲۰۲۱

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری

تعداد امکانات استاندارد فورد رنجر بسیار محدود است پس مسلما شما می خواهید آن را ارتقا دهید. سیستم SYNC فعال شده با صدا مناسب و معقول است ، اما در مقایسه با سیستم های رقیب نمایشگر کوچکی دارد. سیستم اطلاعات و سرگرمی SYNC 3 همان چیزی است که شما می خواهید. این رابط شامل یک رابط بصری و یک صفحه نمایش لمسی بزرگ با قدرت پاسخگویی مناسب است. برای برخی از عملکردها کنترل های فیزیکی نیز وجود دارد.

ویژگی های سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد: پورت USB ، بلوتوث ، چهار بلندگو و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی قابل انتخاب: صفحه نمایش ۴.۲ اینچی ، صفحه لمسی ۸ اینچی ، سیستم ناوبری ، سیستم صوتی شش یا ۱۰ بلندگو ، سیستم صوتی ۱۰ بلندگو Bang & Olufsen ، رادیو ماهواره ای ، رادیوی HD ، دو پورت USB ، اپل CarPlay و Android Auto.

سایر ویژگی های قابل انتخاب: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای ، استارت از راه دور و استارت دکمه ای.

بررسی قابلیت اطمینان فورد رنجر

قابلیت اطمینان پیش بینی پیش بینی شده برای رنجر ۲۰۲۱ مقدار ۸۸ از ۱۰۰ است. JD Power پیش بینی نمره اطمینان ۹۱-۱۰۰ بهترین ، ۸۱-۹۰ عالی ، ۷۰-۸۰ نمره متوسط و ۰-۶۹ منصفانه در نظر گرفته می شود که پایین تر از میانگین به شمار می رود.

بررسی ویژگی های ایمنی فورد رنجر ۲۰۲۱

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

MyKey (به شما امکان می دهد برای درایورهای ثانویه محدودیت سرعت و میزان صدا را تنظیم کنید)

سیستم هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سنسورهای پارک جلو و عقب

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم نگهداری بین خطوط

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب.

هایلندر ۲۰۲۱

تویوتا هایلندر ۲۰۲۱ در رده بندی شاسی بلندهای متوسط ما در میانه لیست قرار گرفته است. هایلندر فضای داخلی زیبا و موتور قوی را ارائه می دهد ، اما ردیف سوم آن کوچک است.

بیوک انویژن ۲۰۲۱

بیوک انویژن ۲۰۲۱ کاملاً بازطراحی شده است و یکی مدعیان جایگاه در یک سوم پایینی رتبه بندی شاسی بلندهای کامپکت لوکس ما است. در حالی که مصرف سوخت مناسبی دارد و سواری راحتی دارد اما باز هم نمی تواند به استانداردهای تعیین شده توسط تعداد از رقبای خود برسد.

مشخصات اصلی :

درباره
مشخات موتور

موتور چهار سیلندر 2.3 لیتری توربو بهره می برد که 270 اسب بخار قدرت و 310 پوند فوت گشتاور

درباره
مشخصات گیربکس
درباره
میزان مصرف سوخت

11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه

 

در شهر به 11.8 و در بزرگراه به 9.8 لیتر در هر 100 کیلومتر

درباره
آپشن های مهم

دوربین دنده عقب – MyKey – سیستم هشدار برخورد به جلو – ترمز اضطراری خودکار – سنسورهای پارک جلو و عقب – کروز کنترل تطبیقی – هشدار خروج از خط – سیستم نگهداری بین خطوط – سیستم نظارت بر نقاط کور – هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب.

گالری تصاویر :