شورولت بلیزر ۲۰۲۲

شورولت بلیزر 2022
کپی کردن آدرس کوتاه
COPIED
https://vipcarnews.ir/suv07 COPIED

شورولت بلیزر ۲۰۲۲

شورولت بلیزر ۲۰۲۲ تقریبا در نزدیکی پایین کلاس شاسی بلند های متوسط قرار دارد. Blazer دارای عملکرد قوی موتور ، هندلینگ بسیار خوب و صفحه لمسی کاربر پسند است ، اما دارای ارگونومی دست و پا گیر ، فضای کم حجم بار و سواری سفتی است.

جوانب مثبت منفی شورولت بلیزر ۲۰۲۲

موتورهای محکم و پرقدرت و کم مصرف

هندلینگ بسیار خوب

بسیاری از امکانات استاندارد

فضای صندلی عقب و بار کمتر از حد متوسط در کلاس

جنس مواد کابین چنگی به دل نمی زند

سواری سفت و محکم.

موارد جدید برای سال ۲۰۲۲

تریم های L و ۱LT دیگر تولید نمی شوند

موتور چهار سیلندر ۲.۵ لیتری متوقف شده است.

رتبه بندی و تحقیق شورولت بلیزر ۲۰۲۲

شورولت بلیزر ۲۰۲۲ رتبه  ۱۸ ام را در گروه شاسی بلند های متوسط کسب است. در حال حاضر شورولت بلیزر نمره ۷.۳ از ۱۰ را کسب کرده است ، که بر اساس ارزیابی ما از ۱۸ مورد تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع داده ای مختلف بدست امده است.

شورولت بلیزر ۲۰۲۲یک شاسی بلند متوسط و مناسب است. بلیزر دارای یک فضای بار نسبتاً کوچک و فضای عقب محدود است که برای یک شاسی بلند در اندازه و قیمت آن یک نقطه ضعف به شمار می رود. شتاب تند و تیزی دارد. از لحاظ ارگونومی کابین موارد ناخوشایندی وجود دارند مانند قرارگیری ناجور کنترل های تهویه مطبوع و فضای دید عقب بسیار محدود است. این واقعاً خیلی بد است ، زیرا بلیزر دارای امکانات بسیار خوبی است که به دلایل فوق رتبه آنرا کاهش داده و موارد خوب از قبیل موتورهای پرقدرت چهار و شش سیلندر ، هندلینگ بسیار خوب و بسیاری از امکانات استاندارد فنی و ایمنی را تحت تاثیر نکات منفی قرار گرفته اند.

شورولت بلیزر 2022
شورولت بلیزر ۲۰۲۲

قیمت شورولت بلیزر ۲۰۲۲

شورولت در زمان نگارش این مقاله قیمت گذاری برای سال ۲۰۲۲ منتشر نکرده است. با این حال ، ما انتظار داریم مدل پایه ۲LT از حدود ۳۳۴۰۰ دلار شروع شود ، در حالی که قیمت تریم برتر Premier نزدیک به ۴۳۰۰۰ دلار است. این قیمت برای بخش شاسی بلند های متوسط کمی بالاتر از حد متوسط است ، به خصوص وقتی با سایر مدل های شاسی بلندهای دو ردیف مقایسه می شود.

شورولت بلیزر در مقابل سایر رقبا

شورلت بلیزر در مقابل شورلت تریل بلیزر

با وجود نام های مشابه ، Chevy Trailblazer نسخه آفرود بلیزر نیست. این دو هیچ ارتباط باهم ندارند. تریل بلیزر یک کراس اور است و ابعاد آن تقریباً یک فوت و نیم کوتاهتر از بلیزر است. از فضای نشیمن و اتاق بار کمتری برخوردار است و گزینه های موتور آن به هیچ وجه محدود کننده نیست. با این حال ، تریل بلیزر نرخ مصرف بنزین بهتری را ارائه می دهد ، دارای مجموعه ای از امکانات استاندارد فنی و ایمنی است و قیمت اولیه آن درحدود ۱۱۰۰۰ دلار کمتر از بلیزر است. اگر فقط یک شاسی بلند ارزان قیمت با پنج صندلی می خواهید ، Trailblazer انتخاب بهتری است.

شورولت بلیزر در برابر شورولت Equinox

شورولت Equinox یک شاسی بلند جمع و جور است ، اما تقریباً از لحاظ کارایی با فعالیت های روزمره بلیزر مطابقت دارد. Equinox تقریباً فضای مسافر و بار یکسانی با بلیزر دارد و با بسیاری از امکانات استاندارد مجهز شده است. موتور توربوشارژ کوچک آن به شما کمک می کند تا میزان مصرف سوخت بهینه ای داشته باشید ، اما کمی کم وزن است و فقط ۱۵۰۰ پوند وزن دارد. از طرف مثبت ، قیمت پایه Equinox در حدود ۷،۶۰۰ دلار از بلیزر کمتر است. اگر در حال خرید یک شاسی بلند دو ردیفه هستید ، Equinox ارزشمند تر است.

شورولت بلیزر 2022
شورولت بلیزر ۲۰۲۲

بررسی سیستم مالتی مدیا ، بلوتوث و ناوبری بلیزر ۲۰۲۲

شورولت بلیزر ۲۰۲۲ با یک صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی که جدیدترین نرم افزار های مالتی مدیای جنرال موتورز را اجرا می کند ، در تمامی نسخه های بلیزر در اختیار شماست. گرافیکی واضح دارد و پاسخگویی به ورودی های صفحه نمایش سریع به ورودی ها پاسخ می دهد. این یک سیستم کاملاً ساده است و با چند دکمه چرخشی و دکمه فیزیکی تکمیل می شود ، بنابراین برای مدیریت هر عملکرد نیازی به تپ یا کش رفتن ندارید.

کنترل های آب و هوایی دارای برخی از عملکردهای منحصر به فرد هستند. دمای هوا و سرعت فن با چرخاندن حلقه های اطراف منافذ تنظیم می شود. دکمه های اضافی در زیر تاقچه داشبورد قرارگرفته اند ، اما دیدن آنها هنگام رانندگی دشوار است ، به خصوص برای رانندگان قد بلند.

امکانات سیستم مالتی مدیا بصورت استاندارد: یک صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، Amazon Alexa ، بلوتوث ، چهار پورت USB ، استریو شش بلندگو ، رادیو ماهواره ای و یک نقطه اتصال Wi-Fi.

امکانات سیستم مالتی مدیا موجود: سیستم ناوبری ، استریو هشت بلندگو ، دو پورت USB اضافی و شارژ دستگاه بی سیم.

امکانات استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای ، ورود بدون کلید و استارت دکمه ای.

سایر امکانات موجود: استارت از راه دور.

شورولت بلیزر 2022
شورولت بلیزر ۲۰۲۲

موتور شورولت بلیزر ۲۰۲۲

شورولت بلیزر ۲۰۲۲ دارای دو گزینه جهت موتور است: موتور چهار سیلندر توربوشارژ ۲۲۸ اسب بخار و یک موتور V6 با قدرت ۳۰۸  اسب بخار. هر دو موتور به صورت استاندارد با گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل جلو ارائه می شوند. سیستم چهار چرخ متحرک نیز موجود است.

موتور چهار سیلندر پایه شتاب سریعی را فراهم می کند و قدرت کافی را برای گشت و گذار در اطراف شهر و حتی برای سرعت بللا در بزرگراه فراهم می کند. V6 اختیاری ، مخصوصاً در دورهای بالاتر ، شما این قدرت موتور را کاملا احساس می کنید که باعث افزایش قدرت عبور در آزادراه می شود. سیستم انتقال قدرت در بیشتر وقتها دنده ها را به نرمی و با سرعت تغییر می دهد ، اما گاهی اوقات در تعویض دنده دچار تردید می شود.

مصرف سوخت بلیزر ۲۰۲۲

بلیزر هنگامی که به موتور توربو چهار سیلندر مجهز است ۱۱.۷ لیتر درهر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۸.۱ لیتر درهر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه تخمین می زند. این برای یک شاسی بلند سایز متوسط خوب است و تقریباً با هیوندای سانتافه و فورد اج برابری می کند. به روزرسانی به V6 موجب می شود تا کمی مصرف سوخت افزایش یابد بطوریکه مصرف سوخت در شهر / بزرگراه ۱۲.۴/۷.۸  لیتر درهر ۱۰۰ کیلومتر خواهد شد که هنوز هم با موتور توربوی ۴ سیلندر قابل رقابت است.

آپشن های ایمنی بلیزر

آپشن های استاندارد کمک راننده:

دوربین دنده عقب

سیستم هشدار برخورد به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم نگهداری خودرو بین خطوط

چراغهای جلوی اتوماتیک

Teen Driver (به شما امکان می دهد مواردی مانند تنظیم میزان صدا و محدودیت سرعت صدا برای درایورهای ثانویه)

یادآوری صندلی عقب (به جلوگیری از رها شدن کودکان و حیوانات خانگی در داخل خودرو کمک می کند)

ویژگی های کمک راننده موجود:

سنسورهای پارک عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

آینه دید عقب با نمایشگر دوربین یکپارچه

صندلی هشدار ایمنی (برای هشدار خطرات احتمالی صندلی راننده را لرزاند)

شورولت بلیزر 2022
شورولت بلیزر ۲۰۲۲

 

شورلت کوروت ۲۰۲۲

شورلت کوروت ۲۰۲۲ به دلیل مزایای بسیاری که دارد رتبه اول را در کلاس خودروهای اسپرت لوکس به خودش اختصاص داده است، از جمله این مزایا میتوان به قیمت بسیار مناسب ، هندلینگ تند و تیز ، شتاب فوق العاده ، فضای داخلی لوکس و راحت ، آپشن های فنی و بصری فوق العاده اشاره کرد.

مشخصات اصلی :

درباره
مشخات موتور
درباره
مشخصات گیربکس
درباره
میزان مصرف سوخت
درباره
آپشن های مهم

گالری تصاویر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *