النترا هیبریدی ۲۰۲۳

النترا هیبریدی 2023
کپی کردن آدرس کوتاه
COPIED
COPIED

النترا هیبریدی ۲۰۲۳

النترا هیبریدی ۲۰۲۳ دارای مزایای فوق العاده ای است از جمله این خودرو دارای رکورد مصرف سوخت فوق‌العاده، موتور پرشتاب ، سواری و هندلینگ خوب و فضای داخلی جادار و پر از آپشن های روز دنیا است. در کابین مقداری قطعات پلاستیکی به کار رفته است البته موتور بنزینی تاحدودی پر سر و صدا است، اما هنوز نکات مثبت زیادی در مورد این هیوندای هیبریدی وجود دارد که موجب خوشحال است.

نقاط قوت النترا هیبریدی

مصرف بهینه سوخت فوق العاده

موتور سرحال

سواری و هندلینگ خوب و متعادل

فضای داخلی جادار و با فناوری های بالا

نقاط ضعف النترا هیبریدی

قطعات زیادی پلاستیک سخت در کابین بکار گرفته شده اند

موتور بنزینی پر سر و صدا است

نمای پشت النترا هیبریدی 2023
نمای پشت النترا هیبریدی ۲۰۲۳

هیوندای النترا هیبریدی ۲۰۲۳ رتبه پنجم را در رده بندی خودروهای هیبریدی کسب کرده است. در حال حاضر هیوندای النترا هیبریدی دارای امتیاز ۸.۳ از ۱۰ است که بر اساس ارزیابی ما از ۱۵ تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.

النترا هیبریدی ۲۰۲۳ خودروی بسیار خوبی است. هرچند که النترا هیبریدی بدون نقص هم نیست اما مزایای آن به مراتب بیشتر است، از مزایای آن می توان به مصرف سوخت عالی، هندلینگ مطمئن، سواری نرم، فضای داخلی نسبتا راحت و صدها آپشن استاندارد فنی و کمک راننده، موثر آن اشاره کرد. موتور آن قدرت کافی برای اکثر موقعیت های رانندگی را در اختیار شما قرار می دهد، اگرچه موتور بنزینی آن بیش از حد پر سر و صدا است. فضای داخلی، اگرچه به خوبی ساخته شده و جذاب است، اما به دلیل فراوانی پلاستیک های سخت بکار رفته در کابین، کمی ارزان به نظر می رسد. جدا از این مسائل، النترا هیبریدی یک سدان چشمگیر است.

قیمت هیوندای النترا هیبریدی ۲۰۲۳ :

قیمت پایه النترا هیبریدی ۲۰۲۳ از ۲۴۴۰۰ دلار برای مدل پایه آبی قیمت می خورد. قیمت پایه مدل لیمیتد نیز  ۲۹۰۰۰ دلار است.

هیوندای النترا هیبریدی ۲۰۲۳ در مقابل سایر رقبای همرده

هیوندای النترا هیبریدی در مقابل تویوتا کرولا هیبریدی

تویوتا کرولا هیبریدی آپشن های مثبت زیادی دارد: برخی از بهترین رتبه‌بندی‌های مصرف سوخت را در کلاس (همراه با النترا هیبریدی) به خودشان اختصاص داده اند، قیمت اولیه مقرون به صرفه‌ای دارند و دارای آپشن های استاندارد فراوانی هستند. گفته می شود، النترا هیبریدی صندوق عقب بزرگتر، فضای سرنشینان ردیف عقب بیشتر و موتوری قوی تر را ارائه می دهد.

هیوندای النترا هیبریدی در مقابل هوندا اینسایت

هوندا اینسایت مانند النترا هیبریدی ، مصرف سوخت عالی، سیستم اطلاعات سرگرمی بصری و بسیاری از آپشن های استاندارد کمک راننده را ارائه می دهد. همچنین فضای داخلی زیباتر و صندوق عقب کمی بزرگتر از هیوندای دارد. با این حال، هوندا مانند هیوندای ، موتور پر سر و صدایی دارد. اینسایت همچنین دارای فضای کمی برای سر سرنشینان در قسمت عقب کمتر از حد متوسط دارد و امکانات فنی و راحتی استاندارد و موجود کمتری نسبت به النترا هیبریدی دارد.

داشبورد النترا هیبریدی 2023
داشبورد النترا هیبریدی ۲۰۲۳

بلوتوث و ناوبری النترا هیبریدی ۲۰۲۳

سیستم اطلاعاتی سرگرمی النترا هیبریدی به دلیل وضوح بالایی که دارد و همچنین با منوهای آسان برای ناوبری، زمان پاسخگویی سریع، مورد تحسین قرار گرفته است. قابل ذکر است که سیستم صفحه نمایش لمسی ۱۰.۲۵ اینچی مدل لیمیتد آن برای دسترسی به Apple CarPlay یا Android Auto به یک اتصال سیمی نیاز دارد.

آپشن های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی با Apple CarPlay و Android Auto بی سیم، رادیو ماهواره ای، رادیو HD، دو پورت USB، سیستم صوتی با شش بلندگو و بلوتوث.

آپشن های سرگرمی اطلاعاتی موجود: صفحه نمایش لمسی ۱۰.۲۵ اینچی با سیم برای Apple CarPlay و Android Auto، سیستم تشخیص صدا، سیستم ناوبری، شارژ دستگاه بی سیم و سیستم صوتی Bose با هشت بلندگو.

آپشن های استاندارد اضافی: کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای، استارت دکمه ای، ورود بدون کلید از راه دور و ورود بدون کلید مجاورتی.

سایر آپشنهای موجود: صفحه آمپر دیجیتال ۱۰.۲۵ اینچی، نورپردازی داخلی LED محیطی، سانروف و کلید دیجیتال هیوندای (به شما امکان می‌دهد از گوشی هوشمند خود برای باز کردن صندوق عقب و قفل کردن، باز کردن قفل و روشن کردن وسیله نقلیه خود استفاده کنید)

جلو پنجره النترا هیبریدی 2023
جلو پنجره النترا هیبریدی ۲۰۲۳

موتور هیبریدی النترا ۲۰۲۳

همه مدل‌های هیبریدی النترا ۲۰۲۳ با موتور ۱.۶ لیتری چهار سیلندر همراه با موتور الکتریکی، گیربکس شش سرعته دوکلاچه اتوماتیک و دیفرانسیل جلو عرضه می‌شوند. این پیشرانه ۱۳۹ اسب بخار قدرت و ۱۹۵ پوند فوت گشتاور تولید می کند.

پیشرانه النترا هیبریدی شتاب خوبی را ارائه می دهد و برای حرکت در شهر و بیرون شهر کاملا رضایت شما را فراهم می آورد. گیربکس دوکلاچه برای تعویض‌های نرمش تحسین برانگیز است و انتقال بین قدرت بنزین و برق تقریباً نامحسوس است. تنها نقطه ضعف اصلی موتور بنزینی آن پر سر و صدا بودن آن است که وقتی پدال گاز را به شدت فشار می دهید با صدای بلند شروع به حرکت می کند.

مصرف سوخت النترا هیبریدی ۲۰۲۳

النترا هیبریدی مصرف سوخت فوق‌العاده‌ای دارد. برای مدل پایه ۴.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۴.۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه تخمین زده می شود. مدل لیمیتد تخمین کمی بدتر دارد که حکی از ۴.۸/۴.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر شهر/بزرگراه می شود.

سواری و هندلینگ النترا هیبریدی ۲۰۲۳

النترا هیبریدی بر روی سطوح جاده کنترل خوبی دارد، تقریباً در تمام موقعیت‌های رانندگی متعادل و آرام حرکت می کند. همچنین سواری نرمی را بر روی تمام سطوح جاده به جز ناهموارترین سطوح ارائه می دهد.

قابلیت اطمینان النترا هیبریدی ۲۰۲۳

آیا هیوندای النترا هیبریدی ۲۰۲۳ قابل اعتماد است؟

هیوندای النترا هیبریدی ۲۰۲۳ امتیاز قابل اطمینان پیش بینی شده ای در زمان نگارش ندارد.

صندلی عقب النترا هیبریدی 2023
صندلی عقب النترا هیبریدی ۲۰۲۳

گارانتی النترا هیبریدی ۲۰۲۳

هیوندای از النترا هیبریدی با گارانتی ۵ ساله/۱۰۰.۰۰۰ کیلومتری خودروی جدید و ۱۰ ساله/۱۶۰.۰۰۰ کیلومتری پیشرانه حمایت می کند. قطعات هیبریدی نیز تحت پوشش گارانتی ۱۰ ساله/۱۶۰.۰۰۰ کیلومتری قرار دارند.

آپشن های ایمنی النترا هیبریدی ۲۰۲۳

آپشن های استاندارد کمک راننده:

دوربین دنده عقب

رادار جلو

ترمز اضطراری اتوماتیک جلو و عقب

سیستم تشخیص عابر پیاده

سیستم نظارت بر نقاط کور

رادار عقب

سیستم کمکی حفظ خودرو بین خطوط

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم نظارت بر هوشیاری راننده

چراغ های جلوی اتوماتیک

هشدار خروج خودرو (هشدار خروج مسافران خودروهایی که از پشت نزدیک می شوند)

آپشن های کمک راننده موجود:

کروز کنترل تطبیقی توقف و حرکت

سیستم تشخیص دوچرخه سوار

سیستم کمکی در تقاطع

سیستم دستیار بین خطوط

کدام مدل هیوندای النترا هیبریدی ۲۰۲۳ برای من مناسب تر است؟

هیوندای النترا هیبریدی ۲۰۲۳ در دو تریم آبی و لیمیتد عرضه می شود. هر دو مدل به یک موتور ۱.۶ لیتری چهار سیلندر مجهز به موتور الکتریکی، دیفرانسیل جلو و گیربکس شش سرعته دوکلاچه اتوماتیک مجهز هستند.

مدل آبی به خوبی تجهیز شده است و باید اکثر خریداران را راضی کند. همچنین دارای اتصال بی سیم تلفن هوشمند است که در تریم لیمیتد موجود نیست. گفته می‌شود، مدل لیمیتد دارای آپشن های مطلوبی مانند تودوزی چرمی، شارژ دستگاه بی‌سیم، کروز کنترل تطبیقی توقف و حرکت و سایر موارد زیبایی است که نمی‌توان به تریم آبی اضافه کرد.

صندلی جلو النترا هیبریدی 2023
صندلی جلو النترا هیبریدی ۲۰۲۳

هیوندای النترا هیبریدی آبی

مدل آبی از ۲۴۴۰۰ دلار قیمت دارد. به صورت استاندارد با روکش پارچه ای، گرمکن صندلی های جلو، صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی با اپل کارپلی بی سیم و اندروید اتو، رادیو ماهواره ای، رادیو HD، دو پورت USB، سیستم صوتی با شش بلندگو، بلوتوث، کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای عرضه می شود. ، شروع با دکمه، ورود بدون کلید از راه دور و ورود بدون کلید مجاورت.

آپشن های استاندارد کمک راننده شامل دوربین دنده عقب، هشدار برخورد رو به جلو، ترمز اضطراری خودکار رو به جلو و عقب، سیستم تشخیص عابر پیاده، سیستم نظارت بر نقاط کور، هشدار ترافیک دنده عقب، دستیار حفظ خطوط، هشدار خروج از خط، سیستم نظارت بر هوشیاری راننده، چراغ های جلوی خودکار و هشدار خروج خودرو.

تنها گزینه قابل توجه یک آینه عقب اتودایم با درب باز کن جهانی (۲۹۵ دلار) است.

هیوندای النترا هیبریدی محدود

Elantra Hybrid Limited دارای قیمت اولیه ۲۹۰۰۰ دلار است. این تریم تودوزی چرمی، صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی، صندلی‌های جلو دارای تهویه، فرمان روکش چرمی، خوشه دیجیتال ۱۰.۲۵ اینچی، صفحه نمایش لمسی ۱۰.۲۵ اینچی، Apple CarPlay و Android Auto سیمی، تشخیص صدا، ناوبری را اضافه می‌کند. ، شارژ دستگاه بی سیم، سیستم صوتی Bose با هشت بلندگو، روشنایی داخلی LED محیطی، سانروف و کلید دیجیتال هیوندای.

از دیگر ویژگی‌های کمک راننده می‌توان به کروز کنترل تطبیقی توقف و حرکت، تشخیص دوچرخه‌سوار، دستیار تقاطع و کمک محوری بین خطوط اشاره کرد.

بی ام و سری ۲ مدل ۲۰۲۲

بی ام و سری ۲ مدل ۲۰۲۲ به لطف گزینه های موتورهای قدرتمندی که دارد و همچنینگ هندلینگ تند و تیزش رتبه بسیار خوبی در کلاس خودروهای کوچک لوکس به خود اختصاص داده است.

مشخصات اصلی :

درباره
مشخات موتور
درباره
مشخصات گیربکس
درباره
میزان مصرف سوخت
درباره
آپشن های مهم

گالری تصاویر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *