آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

آکورا اینتگرا 2023
کپی کردن آدرس کوتاه
COPIED
https://vipcarnews.ir/car14 COPIED

آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

آکورا اینتگرا ۲۰۲۳ یک نام احیا شده است که برای اولین بار در اواخر دهه ۱۹۸۰ مورد اقبال عموم قرار گرفت. اینتگرای جدید سواری جذابی دارد و همچنین قدرت زیادی زیر کاپوت آن تعبیه شده است. فضای بار بزرگی دارد و در عین حال آپشن هایی ساده ای در داخل کابین در نظر گرفته شده است، اما برخی از رقبا در این کلاس در جایگاه بالاتری قرار دارند.

جوانب مثبت اینتگرا ۲۰۲۳

هندلینگ فوق العاده

سواری دلچسب

موتور قوی و کم مصرف

سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند

نقاط ضعف اینتگرا ۲۰۲۳

به اندازه برخی از رقبا لوکس نیست

موارد جدید برای سال ۲۰۲۳

پس از وقفه طولانی دوباره ارائه شده است

پشت آکورا اینتگرا 2023
پشت آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

آیا آکورا اینتگرا ۲۰۲۳ خودروی خوبی است؟

بله، آکورا اینتگرا ۲۰۲۳ خودروی کوچک لوکس خوبی است. رانندگی با اینتگرا در جاده های پر پیچ و خم بسیار سرگرم کننده است و ثبات خود را در بیشتر دست اندازهای حفظ می کند. این خودرو دارای برخی از بهترین تخمین های مصرف سوخت در این کلاس، و همچنین دارای فهرست طولانی از آپشن های ایمنی فعالی است که بصورت استاندارد روی خودرو نصب شده است. اینتگرا ۲۰۲۳ به اندازه برخی از رقبا لوکس نیست، اما قیمت اولیه آن کمتر از حد متوسط سایر رقبا است.

بطور حتم اینتگرا ۲۰۲۳ رقیبی قطعی در کلاس است و یک خودروی جذاب به حساب می آید. با این حال، در داخل کابین برخی از وسایل خیلی عادی و ساده درنظر گرفته شده اند، که ممکن است برخی از خریداران را ناامید کند. اگر تجملات چیزی است که بیشتر به آن علاقه دارید، آئودی A5 گزینه بهتری است. اما اگر به دنبال تجربه رانندگی هیجان انگیزتر از اینتگرا هستید، هوندا سیویک Si را در مد نظر داشته باشید.

آکورا اینتگرا ۲۰۲۳ در مقابل ۲۰۲۲:

آکورا اینتگرا ۲۰۲۳ همان نام اینتگرا دو در را از دهه‌های گذشته (دقیقاً در سال ۲۰۰۱) دارد، اما اینتگرای جدید تحت یک فیس لیفت بزرگ قرار گرفته. هرچند مدل ۲۰۲۲ برای مقایسه با این اینتگرا وجود ندارد، اما از نظر اندازه کلی شباهت زیادی به هاچ بک چهار درب هوندا سیویک دارد و اجزای مکانیکی آن با سیویک Si قابل مقایسه است.

قیمت آکورا اینتگرا ۲۰۲۳ :

آکورا اینتگرا مدل ۲۰۲۳ با قیمت اولیه ۳۰۸۰۰ دلار شروع می شود که در رده پایین ترین قیمت های این کلاس قرار دارد. افزودن بسته A-Spec قیمت را به ۳۲۸۰۰ دلار افزایش می دهد. قیمت اینتگرا با پکیج A-Spec with Technology نیز از ۳۵۸۰۰ دلار شروع می شود.

سه رخ آکورا اینتگرا 2023
سه رخ آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

آکورا اینتگرا ۲۰۲۳ در مقابل سایر رقبا

آکورا اینتگرا در مقابل هوندا سیویک

هوندا سیویک شباهت های زیادی با اینتگرا دارد. هر دو مدل ظرفیت حمل بار مشابهی دارند و گیربکس دستی را نیز ارائه می دهند که در کلاس نادر است. البته سیویک Si رانندگی جذاب تری دارد، اما اینتگرا کابین زیباتری دارد. خریداران عملکرد محور احتمالا سیویک را ترجیح می دهند، در حالی که آنهایی که به دنبال اصلاحات درجه یک هستند به دنبال اینتگرا خواهند بود.

آکورا اینتگرا در مقابل آکورا ILX

آکورا ILX کمی مقرون به صرفه تر از برادر شرکتی خود است، اما اینتگرا خودروی برتر همه منظوره ای به شمار می رود. هر دو خودرو سواری راحتی ارائه می دهند، اما موارد اضافه‌ شده به اینتگرا رانندگی با آنرا لذت‌بخش‌تر می‌کند. علاوه بر این، اینتگرا قدرت موتور و مصرف سوخت بهتری دارد. در داخل، اینتگرا دارای سیستم اطلاعات سرگرمی با کاربری ساده تر، آپشن های استاندارد اضافی و فضای بیشتر است.

داشبورد آکورا اینتگرا 2023
داشبورد آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

بلوتوث و ناوبری آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

سیستم اطلاعات سرگرمی اینتگرا با کنترل های لمسی و فیزیکی که به راحتی قابل مشاهده و در دسترس هستند. در مدل پایه صفحه نمایش لمسی بزرگ است، اما یک صفحه نمایش بزرگتر نیز در دسترس است. ادغام تلفن های هوشمند از طریق Android Auto و Apple CarPlay استاندارد است و قابلیت Amazon Alexa نیز در دسترس است.

آپشن های استاندارد سیستم اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، استریو با هشت بلندگو، Apple CarPlay، Android Auto، پورت USB، بلوتوث و Siri Eyes Free.

آپشن های سیستم سرگرمی اطلاعاتی موجود: صفحه نمایش لمسی ۹ اینچی، استریو با ۱۶ بلندگو، اپل کارپلی بی‌سیم و اندروید اتو، آمازون الکسا، رادیو ماهواره‌ای، رادیو HD، سه درگاه USB فقط شارژ، نقطه اتصال Wi-Fi و شارژ بی‌سیم.

آپشن های استاندارد اضافی: دسته ابزار دیجیتال ۱۰.۲ اینچی و مونروف.

سایر آپشن های موجود: کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای.

موتور آکورا اینتگرا 2023
موتور آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

موتور آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

اینتگرا دارای یک موتور ۱.۵ لیتری چهار سیلندر با توان ۲۰۰ اسب بخار است که اکثر خریداران از آن راضی هستند. موتور قدرتمند است و به آکورا کمک می کند تا شتاب نسبتاً سریعی داشته باشد.

برای کسانی که ترجیح می‌دهند با تعویض دنده رانندگی کنند، گیربکس دستی بصورت آپشنان درنظر گرفته شده است، که بهترین درگیری را ارائه می‌دهد. حتی با اضافه شدن دنده‌های پدال، مدل‌های با گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته استاندارد (CVT) رانندگی چندان جالبی ندارند. با این حال، CVT به خوبی از توان موجود استفاده می کند.

مصرف سوخت اینتگرا ۲۰۲۳

در مدل پایه، ۷.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۶.۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه سوخت مصرف می کند. این تخمین ها برای کلاس خودروهای کوچک لوکس فوق العاده هستند. مدل‌های دارای هر یک از بسته‌های A-Spec و CVT بصورت میانگین ۸.۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۶.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه سوخت مصرف می کنند، در حالی که اینتگرا با گیربکس دستی ۹/۶.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر/بزرگراه سوخت مصرف می‌کند.

صندلی جلو آکورا اینتگرا 2023
صندلی جلو آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

هندلینگ اینتگرا ۲۰۲۳

اینتگرا با هندلینگ تیز و فرمان سریع، سواری اسپرتی را ارائه می دهد. سیستم تعلیق آن به سمت راحتی طراحی شده است و در نتیجه تعادل خوبی از عملکرد و راحتی را ایجاد کرده است.

 

آپشن های استاندارد کمک راننده:

دوربین دنده عقب

رادار جلو

ترمز اضطراری خودکار به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

سیستم نظارت بر نقاط کور

رادار عقب

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودرو بین خطوط

سیستم هشدار خروج از جاده

سیستم کمکی هشدار دهنده در ترافیک

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

سایر آپشن های کمک راننده موجود:

سنسور پارک جلو و عقب

سنسور باران

نمایشگر هد آپ دیسپلی (اطلاعات مربوط به رانندگی و ناوبری را مستقیماً روی شیشه جلو نشان می دهد)

استارت از راه دور

صندلی عقب آکورا اینتگرا 2023
صندلی عقب آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

کدام مدل سیستم برای من مناسب است؟

اینتگرا ۲۰۲۳ دارای یک تریم اصلی است. البته دو بسته (A-Spec و A-Spec with Technology) را ارائه می دهد. اینتگرا به صورت استاندارد با موتور ۱.۵ لیتری چهار سیلندر ۲۰۰ اسب بخاری، گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) و دیفرانسیل جلو عرضه می شود.

تریم اصلی دارای آپشن های بیش از نیاز برای اکثر خریداران است، اما شما باید بسته Integra A-Spec with Technology را برای داشتن گیربکس دستی آپشنال انتخاب کنید.

آکورا همچنین در حال برنامه ریزی برای فروش Integra Type S عملکرد محور است، اما اطلاعاتی در مورد این مدل در زمان نگارش در دسترس نبود.

 

آکورا اینتگرا

قیمت پایه اینتگرا از ۳۰۸۰۰ دلار شروع می شود. آپشن های استاندارد شامل صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، استریو با هشت بلندگو، اپل کارپلی، اندروید اتو، پورت USB، بلوتوث، Siri Eyes Free، صفحه آمپر دیجیتال ۱۰.۲ اینچی، روکش چرم مصنوعی، روکش هشت‌گانه است. صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی، گرمکن صندلی‌های جلو، فرمان روکش چرمی، آینه‌های جانبی گرم شونده، استارت دکمه‌ای، ورود بدون کلید مجاورت و روشنایی LED محیطی.

آپشن های ایمنی فعال استاندارد شامل دوربین دنده عقب، سیستم هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار جلو، سیستم تشخیص عابر پیاده، سیستم نظارت بر نقاط کور، سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب، کروز کنترل تطبیقی، سیستم هشدار خروج از خط، سیستم کمکی حفظ خودرو بین خطوط، سیستم هشدار خروج از جاده، سیستم کمکی در ترافیک و سیستم تشخیص علائم ترافیکی.

 

آکورا اینتگرا ۲۰۲۳ با پکیج A-Spec

اینتگرا با بسته A-Spec  حدود ۳۲۸۰۰ دلار قیمت دارد و دارای چراغ های مه شکن LED و آپشن های ظاهری اسپرت است.

 

اینتگرا ۲۰۲۳ با پکیج A-Spec with Technology

اینتگرا با پکیج A-Spec with Technology که از قیمت ۳۵۸۰۰ دلار شروع می شود، جعبه دنده دستی، صفحه نمایش لمسی ۹ اینچی، استریو با ۱۶ بلندگو، اپل کارپلی بی سیم و اندروید اتو، آمازون الکسا، رادیو ماهواره ای، رادیو HD، سه دستگاه را اضافه می کند. پورت های USB فقط برای شارژ، نقطه اتصال Wi-Fi، شارژ دستگاه بی سیم، روکش جیر مصنوعی، صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی ۱۲ جهته، صندلی سرنشین با قابلیت تنظیم برقی چهار جهته، تنظیمات حافظه برای صندلی راننده، دوتایی کنترل تهویه مطبوع اتوماتیک منطقه ای، سنسورهای پارک جلو و عقب، برف پاک کن های شیشه جلو مجهز به سنسور باران، نمایشگر هدآپ و استارت از راه دور هستند.

 

النترا هیبریدی ۲۰۲۳

النترا هیبریدی ۲۰۲۳ دارای مزایای فوق العاده ای است از جمله این خودرو دارای رکورد مصرف سوخت فوق‌العاده، موتور پرشتاب ، سواری و هندلینگ خوب و فضای داخلی جادار و پر از آپشن های روز دنیا است. در کابین مقداری قطعات پلاستیکی به کار رفته است البته موتور بنزینی تاحدودی پر سر و صدا است، اما هنوز نکات مثبت زیادی در مورد این هیوندای هیبریدی وجود دارد که موجب خوشحالی است.

مشخصات اصلی :

درباره
مشخات موتور

موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر با توان 200 اسب بخار

درباره
مشخصات گیربکس

استاندارد: گیربکس CVT

آپشنال : دنده ای

درباره
میزان مصرف سوخت

مدل پایه، 7.8 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.3 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه

با پکیج A-Spec و CVT میانگین 8.11 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.5 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه

اینتگرا با گیربکس دستی 9/6.5 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر/بزرگراه

درباره
آپشن های مهم

دوربین دنده عقب

رادار جلو

ترمز اضطراری خودکار به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

سیستم نظارت بر نقاط کور

رادار عقب

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودرو بین خطوط

سیستم هشدار خروج از جاده

سیستم کمکی هشدار دهنده در ترافیک

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

گالری تصاویر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *