کیا K5 مدل ۲۰۲۲

K5 مدل 2022

کیا K5  مدل ۲۰۲۲ یک سدان مطمئن و راحت است که دارای امکانات و آپشن های استاندارد زیادی است. انتخاب این خودرو یک انتخاب خوب در کلاس خودروهای متوسط است ، اما نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا فاقد داده های ایمنی و قابلیت اطمینان کامل است.

اسپورتیج هیبریدی ۲۰۲۳

اسپورتیج هیبریدی 2023

اسپورتیج هیبریدی ۲۰۲۳ با نام کامل ( ۲۰۲۳ Kia Sportage Hybrid ) از لحاظ مصرف سوخت عملکرد چشمگیری دارد ، فضای داخلی آن بسیار خوش‌ساخت و با فناوری بالا ست، صندلی‌های جاداری دارد  و همچنین از لحاظ فضای بار نیز بسیار خوب طراحی شده است.

سوبارو سولترا ۲۰۲۳

سوبارو سولترا 2023

سوبارو سولترا ۲۰۲۳   ( ۲۰۲۳ Subaru Solterra ) اولین اقدام شرکت سوبارو در جهت تولید یک شاسی بلند تماما برقی به حساب می آید. اگر قصد دارید تا با این شاسی بلند تمام برقی به آفرود بروید انتخاب خوبی است اما برخی از رقبا با قیمت پایین تر و طی مسافت بیشتر نیز در حیطه اختیار شما قرار دارند.

پژو ۲۰۸

پژو 208

در واقع پژو ۲۰۸ یکی از خودروهای روز اروپا در سال ۲۰۲۰ به شمار می رود. یک خودروی شهری با خصوصیات رانندگی مناسب شهر ، شامل خصوص اسپرت روی بدنه و یک کابین خاص PEUGEOT 3D i-Cockpit®.

بی ام و سری ۲ مدل ۲۰۲۲

بی ام و سری 2 مدل 2022

بی ام و سری ۲ مدل ۲۰۲۲ به لطف گزینه های موتورهای قدرتمندی که دارد و همچنینگ هندلینگ تند و تیزش رتبه بسیار خوبی در کلاس خودروهای کوچک لوکس به خود اختصاص داده است.

شورولت کوروت ۲۰۲۲

شورولت کوروت 2022

شورولت کوروت ۲۰۲۲ به دلیل مزایای بسیاری که دارد رتبه اول را در کلاس خودروهای اسپرت لوکس به خودش اختصاص داده است، از جمله این مزایا میتوان به قیمت بسیار مناسب ، هندلینگ تند و تیز ، شتاب فوق العاده ، فضای داخلی لوکس ….

آئودی Q3 مدل ۲۰۲۲

آئودی Q3 مدل 2022

آئودی Q3 مدل ۲۰۲۲ شاسی بلند خوبی است از ان جهت که لیست غنی از آپشن های کاربردی را شامل می شود همچنین سواری نرم و راحتی دارد همین موارد مهم موجب شده تا آئودی Q3 در رتبه های خوب رده بندی شاسی بلند های لوکس ساب کامپکت ما قرار بگیرد.

بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۲۲

بی ام و سری 7 مدل 2022

بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۲۲ در رتبه بندی خودروهای فوق لوکس در نیمه پایینی قرار گرفته است. اگرچه قدرتمند و شیک است، اما در مقایسه با استانداردهای ارائه شده توسط برخی از همکلاسی های خود در جایگاهی پایین تر قرار گرفته است.

کیا تلوراید ۲۰۲۲

کیا تلوراید 2022

کیا تلوراید ۲۰۲۲ کابینی مجهز است و فناوری های زیادی در اختیار شما قرار دارد و همچنین این کابین کاملا جادار طراحی شده است ، باتوجه به اینکه شاسی بلندی سایز متوسط می باشد دارای فضای بار بزرگی می باشد.

شورلت کلرادو ۲۰۲۲

شورلت کلرادو 2022

شورلت کلرادو ۲۰۲۲ پیکاپی معمولی به شمار می رود که در میانه رتبه بندی پیکاپ های کلاس متوسط ما قرار گرفته است. کلرادو ظرفیت بکسل خیلی خوبی دارد و از این لحاظ می تواند….

کیا کارناوال ۲۰۲۲

کیا کاناوال 2022

کیا کارناوال ۲۰۲۲ در واقع یک مینی‌ون کاملاً جدید است که به محض ورود به بازار سروصدا زیادی ایجاد کرده است. این مینی ون سواری راحتی دارد ضمن اینکه فضای کافی برای سرنشینان و همچنین برای حمل بار دارد

آکورا NSX مدل ۲۰۲۲

آکورا NSX مدل 2022

آکورا NSX  مدل ۲۰۲۲ در رتبه بندی کلاس خودروهای سواری اسپرت لوکس رتبه های پایین رده بندی را به خود اختصاص داده است. NSX  ۲۰۲۲  مزایای مناسبی دارد از جمله : شتاب سریع ، هندلینگ خوب و داینامیک سواری ، صندلی های راحت.