آکورا اینتگرا ۲۰۲۳

آکورا اینتگرا 2023

آکورا اینتگرا ۲۰۲۳ یک نام احیا شده است که برای اولین بار در اواخر دهه ۱۹۸۰ مورد اقبال عموم قرار گرفت. اینتگرای جدید سواری جذابی دارد و همچنین قدرت زیادی زیر کاپوت آن تعبیه شده است.

النترا هیبریدی ۲۰۲۳

النترا هیبریدی 2023

النترا هیبریدی ۲۰۲۳ دارای مزایای فوق العاده ای است از جمله این خودرو دارای رکورد مصرف سوخت فوق‌العاده، موتور پرشتاب ، سواری و هندلینگ خوب و فضای داخلی جادار و پر از آپشن های روز دنیا است. در کابین مقداری قطعات پلاستیکی به کار رفته است

هیوندای اکسنت ۲۰۲۲

هیوندای اکسنت 2022

هیوندای اکسنت ۲۰۲۲ در رده بندی های در نیمه بالایی رتبه بندی خودروهای سواری ساب کامپکت ما قرار دارد. ظاهری اسپرت دارد اما زیاد هم اسپرت نیست، اما فضای داخلی مناسبی برای سرنشینان بالغ دارد ، همچنین آپشن های فنی و بصری خوبی دارد.

مزدا CX-5 2022

مزدا CX-5 2022

مزدا CX-5 2022 به لطف طراحی مدرن و فضای داخلی شیک، لیستی بلندبالا از آپشن های ایمنی که بصورت استاندارد روی خودرو نصب شده اند و هندلینگ جذاب که رانندگی لذت‌بخشی را به آن می‌دهد، در کلاس شاسی‌بلندهای کامپکت رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است.

کیا K5 مدل ۲۰۲۲

K5 مدل 2022

کیا K5  مدل ۲۰۲۲ یک سدان مطمئن و راحت است که دارای امکانات و آپشن های استاندارد زیادی است. انتخاب این خودرو یک انتخاب خوب در کلاس خودروهای متوسط است ، اما نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا فاقد داده های ایمنی و قابلیت اطمینان کامل است.

اسپورتیج هیبریدی ۲۰۲۳

اسپورتیج هیبریدی 2023

اسپورتیج هیبریدی ۲۰۲۳ با نام کامل ( ۲۰۲۳ Kia Sportage Hybrid ) از لحاظ مصرف سوخت عملکرد چشمگیری دارد ، فضای داخلی آن بسیار خوش‌ساخت و با فناوری بالا ست، صندلی‌های جاداری دارد  و همچنین از لحاظ فضای بار نیز بسیار خوب طراحی شده است.

سوبارو سولترا ۲۰۲۳

سوبارو سولترا 2023

سوبارو سولترا ۲۰۲۳   ( ۲۰۲۳ Subaru Solterra ) اولین اقدام شرکت سوبارو در جهت تولید یک شاسی بلند تماما برقی به حساب می آید. اگر قصد دارید تا با این شاسی بلند تمام برقی به آفرود بروید انتخاب خوبی است اما برخی از رقبا با قیمت پایین تر و طی مسافت بیشتر نیز در حیطه اختیار شما قرار دارند.

پژو ۲۰۸

پژو 208

در واقع پژو ۲۰۸ یکی از خودروهای روز اروپا در سال ۲۰۲۰ به شمار می رود. یک خودروی شهری با خصوصیات رانندگی مناسب شهر ، شامل خصوص اسپرت روی بدنه و یک کابین خاص PEUGEOT 3D i-Cockpit®.

بی ام و سری ۲ مدل ۲۰۲۲

بی ام و سری 2 مدل 2022

بی ام و سری ۲ مدل ۲۰۲۲ به لطف گزینه های موتورهای قدرتمندی که دارد و همچنینگ هندلینگ تند و تیزش رتبه بسیار خوبی در کلاس خودروهای کوچک لوکس به خود اختصاص داده است.

شورولت کوروت ۲۰۲۲

شورولت کوروت 2022

شورولت کوروت ۲۰۲۲ به دلیل مزایای بسیاری که دارد رتبه اول را در کلاس خودروهای اسپرت لوکس به خودش اختصاص داده است، از جمله این مزایا میتوان به قیمت بسیار مناسب ، هندلینگ تند و تیز ، شتاب فوق العاده ، فضای داخلی لوکس ….

آئودی Q3 مدل ۲۰۲۲

آئودی Q3 مدل 2022

آئودی Q3 مدل ۲۰۲۲ شاسی بلند خوبی است از ان جهت که لیست غنی از آپشن های کاربردی را شامل می شود همچنین سواری نرم و راحتی دارد همین موارد مهم موجب شده تا آئودی Q3 در رتبه های خوب رده بندی شاسی بلند های لوکس ساب کامپکت ما قرار بگیرد.

بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۲۲

بی ام و سری 7 مدل 2022

بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۲۲ در رتبه بندی خودروهای فوق لوکس در نیمه پایینی قرار گرفته است. اگرچه قدرتمند و شیک است، اما در مقایسه با استانداردهای ارائه شده توسط برخی از همکلاسی های خود در جایگاهی پایین تر قرار گرفته است.